Rozwiązania systemu online – przyszedł czas na model Revo!

Wśród przedsiębiorców korzystających z urządzeń rejestrujących jedni poprzestają na najprostszych rozwiązaniach, zwyczajnie dla spełnienia wymogów prawnych. Drudzy szukają modeli o konkretnej specyfice, np. zapewniających wygodną pracę w terenie. Jeszcze inni jednak stawiają na ciekawe technologie sprzedaży, oferujące rozbudowane możliwości w wielu różnych aspektach. Ci ostatni zdecydowanie zwrócą uwagę na kasę fiskalną Posnet Revo Online – urządzenie, które od dłuższego czasu uchodzi za interesujące czy innowacyjne, a teraz także komunikujące się przez internet z CRK.

Jak duży asortyment posiada Twoja firma?

Odpowiedź na to pytanie pozostaje kluczowa w przypadku wyboru urządzenia rejestrującego, bez względu na rodzaj działalności, do jakiej ma być ono zastosowane. Kasa fiskalna musi być bowiem zdolna obsłużyć wszystkie towary i usługi znajdujące się w ofercie firmy – teraz lub w przyszłości. Posnet Revo Online zapewnia w tym zakresie naprawdę dogodne rozwiązania. Już model pozwalający na zaprogramowanie do 10 000 pozycji PLU umożliwia pracę z dość obszernym asortymentem. Ale to nie wszystko. Urządzenie dostępne jest również w wersji z bazą towarową rzędu 15 000 PLU, dzięki czemu użytkownik może być spokojny w sytuacji, gdy zdecyduje się nieco poszerzyć ofertę produktów lub usług swojego przedsiębiorstwa.

Szczególne rozwiązany mechanizm drukujący

Jedną z najważniejszych funkcji kasy fiskalnej, z punktu widzenia prawa, jest wystawianie paragonów dla klientów indywidualnych. Przy zrealizowaniu transakcji nabywca musi otrzymać wspomniany wydruk. I dlatego też każde urządzenie rejestrujące sprzedaż posiada mechanizm termiczny. Trzeba jednak przyznać, że choć upłynęło trochę czasu od premiery pierwszej wersji modelu Revo – wciąż (również w wariancie online’owym) dysponuje on wyjątkową technologią. Inaczej niż w przypadku pozostałych kas fiskalnych, urządzenie od Posnet wystawia dokumenty w kierunku nabywcy, nie zaś przedsiębiorcy. Co to oznacza w praktyce? Większą pewność co do spełnienia obowiązku wydania paragonu. Ponadto, klient, samodzielnie odbierając dokument, ma większy wpływ na sprawność zakończenia transakcji. W efekcie, tak rozwiązany mechanizm drukujący sprzyja sprawności, efektywności i wygodzie pracy. To jednak nie wszystko, za co można docenić opisywaną technologię. Kasa fiskalna Posnet Revo Online zapewnia dziecinnie prostą instalację materiałów eksploatacyjnych, bardzo szybki wydruk (47 linii na sekundę) oraz możliwość umieszczania dodatkowych elementów na dokumencie, takich jak grafika, informacje o promocjach czy NIP nabywcy.

Standardy komunikacyjne i funkcja kaso-wagi

Nie da się zaprzeczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw urządzenie rejestrujące – nawet najbogatsze w funkcje, dysponujące naprawdę wysokimi parametrami użytkowymi – nie zawsze wystarcza. Wiele działalności decyduje się podnieść efektywność pracy za sprawą dodatkowych technologii sprzedaży. Technologii, które nieraz okazują się wręcz niezbędne. Na tym polu kasa rejestrująca Posnet Revo Online również świetnie się prezentuje. Po pierwsze, oferuje funkcję kaso-wagi, czyli wygodnej integracji z dedykowaną szalką ważącą, co znacznie ułatwia i przyspiesza wykonywanie zadań wymagających pomiaru masy produktów. Po drugie, dysponuje licznymi, dodatkowymi standardami komunikacyjnymi, umożliwiającymi płynną współpracę z pozostałymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak skaner kodów bądź terminal płatniczy. W dodatku istnieje opcja zastosowania rozwiązań do połączeń bezprzewodowych (Wi-Fi, GPRS). Wszystko to razem sprawia, że model od Posnet staje się znów jedną z najciekawszych kas fiskalnych na rynku, tym razem także zdolnych do komunikacji z CRK.

One thought on “Rozwiązania systemu online – przyszedł czas na model Revo!

  • 14 października, 2020 at 3:15 pm
    Permalink

    Posiadam, ale w wersji offline :/ w dodatku zieloną 😀 na szczęście nie muszę jeszcze przechodzić na wariant współpracujący z Crk 😉 a co do samej kasy Revo – to zdecydowanie przyjazna w użyciu i funkcjonalna technologia, spokojnie mogę polecić 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *