Drukarka fiskalna Novitus z bardzo wysokimi parametrami

Cechą charakterystyczną drukarek fiskalnych jest możliwość współpracy z bardzo rozbudowaną bazą towarową. Tym zresztą wspomniane urządzenia różnią się od kas rejestrujących. W przypadku modelu HD E zadbano jednak o to, aby przedsiębiorcy już zupełnie nie musieli martwić się o to, że zabraknie miejsca dla kolejnych pozycji towarowych. Drukarka fiskalna Novitus obsłuży nawet do 1 000 000 PLU. A to nie jedyny wysoki parametr tego urządzenia.

Najwyższej klasy mechanizm termiczny

Drukarka fiskalna Novitus HD E została wyposażona w wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny marki Citizen. To dzięki niemu urządzenie zapewnia błyskawiczne emitowanie różnych dokumentów – nie tylko paragonów dla klientów indywidualnych, ale także raportów dobowych i miesięcznych czy faktur VAT. Model HD E wykorzystuje do tego bardzo długą rolkę papieru termicznego, która może mieć nawet do 100 metrów. Sama wymiana materiału eksploatacyjnego również jest wyjątkowo prosta (jak na jednorolkowe urządzenie przystało). Ponadto, drukarka Novitus HD E pozwala na wybór szerokości papieru – 57 lub 80 mm. Co ciekawe, ten model posiada też w standardzie wbudowany obcinacz. Dzięki temu kasjerzy mogą szybko wydawać klientom estetycznie odcięte paragony fiskalne.

Różne standardy wymiany danych w HD E

W przypadku drukarki fiskalnej HD E zadbano także o płynną współpracę z resztą systemu sprzedaży. Urządzenie posiada przede wszystkim różnorodne interfejsy komunikacyjne: 2 x RS-232, USB, Ethernet oraz złącze szuflady na pieniądze. Dzięki temu drukarkę od Novitus można podłączyć do zdecydowanej większości komputerów – stacjonarnych, typu POS czy laptopów. Co więcej, urządzenie jest kompatybilne z popularnymi programami do zarządzania handlem. To z kolei jest niezbędne do tego, aby model HD E mógł obsłużyć skonfigurowaną uprzednio bazę towarową – nawet do 1 000 000 produktów oraz usług. Warto też podkreślić, że drukarka może wystawiać paragony z bardzo długimi nazwami poszczególnych pozycji PLU (maksymalnie do 60 znaków). W rezultacie, urządzenie oferuje jednoznaczne zdefiniowanie wszystkich elementów asortymentu.

Parametry i funkcje ekranu graficznego TFT

Głównym wyróżnikiem tej drukarki fiskalnej jest z pewnością kolorowy, obszerny ekran graficzny TFT. W tym przypadku wyświetlacz zapewnia emitowanie treści w rozdzielczości 480 × 272 piksele. Kluczowe jest jednak to, że na ekranie Novitus HD E mogą się pojawiać przygotowane wcześniej animacje, np. reklamowe lub powitalne. W ten sposób drukarka przyczynia się również pozytywnie do promocji przedsiębiorstwa. Tym bardziej, że urządzenie oferuje skonfigurowanie indywidualnego harmonogramu wyświetlanych filmów. Reklamy czy powitania można więc dostosować do pory i dnia tygodnia. Dodatkowo, model HD E jest dostępne w 2 wariantach konstrukcyjnych – z wyświetlaczem standardowym (wbudowanym, umieszczonym na obrotowym słupku) lub wolnostojącym. Dzięki temu przedsiębiorca może w łatwy sposób dopasować urządzenie do stanowiska obsługi klientów, które znajduje się w firmie.

One thought on “Drukarka fiskalna Novitus z bardzo wysokimi parametrami

  • 12 lipca, 2018 at 6:38 pm
    Permalink

    naprawdę solidne i wydajne urządzenie + jestem fanem jego wyświetlacza dla klientów 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *