Kiedy jedynym słusznym wyborem jest mobilna drukarka fiskalna online

Mówiąc o dzisiejszym rynku technologii sprzedaży, można śmiało stwierdzić, że dostępnych rozwiązań jest multum. Dotyczy to także rozmaitych urządzeń rejestrujących, nawet tych dostosowanych do współpracy z Centralnym Repozytorium Kas. Zwykle jednak potrzeby firm i prowadzących je przedsiębiorców są dość sprecyzowane. I ukierunkowane na konkretne rozwiązania technologiczne – np. drukarki fiskalne gotowe do pracy mobilnej. Dlatego przyjrzyjmy się interesującym, przenośnym urządzeniom tego typu, które zarazem gwarantują internetową komunikację z CRK.

Novitus Deon Online – cenione urządzenie z rozbudowaną klawiaturą

Choć może zabrzmi to nieco podniośle, trzeba przyznać, że model Deon Online należy do drukarek fiskalnych, które zyskały dużą popularność za „całokształt twórczości”. Istnieje bowiem wiele powodów, dla których drukarka fiskalna od Novitus została doceniona przez przedsiębiorców. Począwszy od parametrów użytkowych, przez dostępne funkcje i elementy wpływające na komfort obsługi, a skończywszy na rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz względach estetycznych. Przyjrzyjmy się im bliżej, zaczynając od końca, czyli właśnie od budowy urządzenia.

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online, jak przystało na model przenośny, charakteryzuje się niedużą, lekką, a zarazem solidnie wykonaną konstrukcją. Oprócz faktu, że zapewnia ona komfortową obsługę urządzenia (także w terenie) oraz łatwość jego przechowywania i transportowania – to dodatkowo jeszcze bardzo dobrze się prezentuje. Nic dziwnego zatem, że już wcześniej (w wersji offline) „deonowy design” zyskiwał duże uznanie znawców technologii sprzedaży.

Jeśli zaś chodzi o szeroko rozumianą funkcjonalność – drukarka fiskalna od Novitus również ma dużo do zaoferowania. Już sam fakt, że ten nieduży model może współpracować z bazą towarową liczącą nawet milion pozycji PLU, jest dość imponujący. A to nie wszystko. Praktyczne standardy komunikacyjne (w postaci portów USB, RS232, Ethernet) da się dodatkowo rozbudować o rozwiązania do łączności bezprzewodowej, jak Bluetooth czy Wi-Fi. Deon Online dysponuje też łatwym w obsłudze, wydajnym mechanizmem drukującym, emitującym również dokumenty zawierające logotyp działalności bądź NIP nabywcy. Urządzenie rejestrujące funkcjonuje w oparciu o system Linux, charakteryzuje się dobrą mocą obliczeniową, a ponadto zostało wyposażone w rozbudowaną, alfanumeryczną klawiaturę oraz solidny, odpinany akumulator. Dzięki niemu użytkownik nie musi się obawiać o sytuację, w której nastąpi konieczność pracy bez dostępu do stałego źródła prądu.

Posnet Temo Online – tak mało, a zarazem tak wiele

Powyższe stwierdzenie może brzmieć enigmatycznie. Jednak, co ciekawe – doskonale oddaje charakter urządzenia rejestrującego od Posnet. Zacznijmy od zagadki nr 1, czyli co oznacza „tak mało”. Powiedzieć, że Posnet Temo Online po prostu posiada nieduże gabaryty, byłoby niesprawiedliwością. Mowa bowiem o najmniejszej technologii sprzedaży tego typu, jaka jest dostępna dla polskich przedsiębiorców. Jej wymiary to zaledwie 46 x 86 x 128 mm, zaś waga – raptem 360 g. Oznacza to, że taką drukarkę rejestrującą jesteśmy w stanie przechowywać i transportować nawet w kieszeni marynarki. Czy można bardziej mobilnie?

Z pewnością kompaktowość urządzenia ma w kwestii jej mobilności niebagatelne znacznie. Jednak trzeba dodać, że Temo Online cechuje wysoka jakość wykonania oraz odporność na intensywną eksploatację (również w trudniejszych warunkach). Tak, to jeden z modeli, które bez obaw można zabrać ze sobą w podróż służbową. Tym bardziej, że również dysponuje wydajnym akumulatorem (zapewniającym wydruk nawet 50 000 linii tekstu na dokumentach). Co więcej, zastosowaną baterię da się zasilać z wykorzystaniem instalacji samochodowej.

Pora na kilka słów o zagadce nr 2, czyli znaczeniu słów „tak wiele”. Ponieważ w istocie mała drukarka Temo Online ma wiele do zaproponowania. Na przykład umożliwia obsługę bazy towarowej rzędu nawet 100 000 dobrze opisanych pozycji PLU. Na uwagę zasługuje też fakt, że oprócz popularnych rozwiązań, jak złącze USB, urządzenie oferuje też połączenia bezprzewodowe, przez WiFi lub Bluetooth, np. z komputerem lub terminalem komputerowym w rodzaju POS. Obsługa solidnego mechanizmu termicznego – wystawiającego paragony, faktury VAT oraz inne dokumenty, także z NIP-em nabywcy, kodami 2D i grafikami – jest bajecznie prosta, podobnie jak wygodnych przycisków nawigacyjnych. Jeśli dodamy do tego atrakcyjny design, podkreślany także przez elegancki, przejrzysty wyświetlacz, zyskujemy praktycznie idealne urządzenie rejestrujące do pracy mobilnej.

One thought on “Kiedy jedynym słusznym wyborem jest mobilna drukarka fiskalna online

  • 25 kwietnia, 2020 at 4:40 pm
    Permalink

    Zdecydowanie oddaję swój głos na TEMO ONLINE!!! 😀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *