Od najmniejszych do największych – kasy fiskalne Elzab

Elzab z pewnością zalicza się do grona najbardziej uznanych producentów technologii sprzedaży, którzy działają na polskim rynku. Tak pochlebne opinie na temat tej marki nie wzięły się oczywiście znikąd. Elzab dostarcza bowiem na rynek różne urządzenia elektroniczne, które zapewniają automatyzację pracy i wysoką jakość wykonania. A najlepszym tego przykładem są kasy fiskalne tego producenta – zarówno małe, jak i średniego segmentu oraz systemowe.

Małe urządzenia o dużych możliwościach

Jakie kasy fiskalne Elzab można zaliczyć do grona małych i lekkich modeli? Obecnie są to 3 urządzenia rejestrujące – Mini, Mini E oraz K10. Wszystkie wspomniane kasy mają, rzecz jasna, pewne cechy charakterystyczne. W przypadku modeli z rodziny Mini, na uwagę na pewno zasługuje to, że ich użytkownicy mogą korzystać z bardzo wielu skrótów klawiszowych – nawet do 61. W rezultacie, kasy te gwarantują szybkie prowadzenie sprzedaży oraz sprawne wykonywanie innych czynności, np. raportów dobowych i miesięcznych. Natomiast Elzab K10 to pierwsze urządzenie rejestrujące w historii, w którym zastosowano kolorowy panel dotykowy. Ponadto, model ten jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych oraz z dodatkowymi, bezprzewodowymi interfejsami komunikacyjnymi, m.in. Bluetooth albo Wi-Fi.

Kasa fiskalna Elzab Mini

Kasy fiskalne średniego segmentu

W tej kategorii znajduje się obecnie tylko 1 urządzenie rejestrujące. Mianowicie, jest to Elzab Jota E. Niemniej jednak, wspomniana kasa fiskalna oferuje tak wiele rozmaitych opcji, że współcześnie sięgają po nią właściciele różnych działalności gospodarczych. Najważniejsze wydaje się to, iż model Jota E pozwala na wybór odpowiedniej wielkości bazy towarowej. Do dyspozycji podatników są 3 warianty – 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Co więcej, urządzenie już w standardzie posiada różnorodne interfejsy komunikacyjne: USB, PS/2 oraz 4 x RS-232. Dzięki temu Elzab Jota E gwarantuje płynną współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży. Warto jednak podkreślić, że tę kasę fiskalną można też wyposażyć w port sieciowy LAN (Ethernet). A rozwiązanie tego typu zapewnia jeszcze lepszą komunikację z komputerem lub terminalem komputerowym.

Coś dla dużych systemów sprzedaży

Podobnie jak w przypadku urządzeń średniego segmentu, Elzab produkuje obecnie 1 kasę systemową. Tym modelem jest Delta Max E. Jakie parametry oraz funkcje posiada wspomniane urządzenie fiskalne? Oprócz modułu elektronicznej kopii paragonów, znajdziemy w nim również mnóstwo klawiszy funkcyjnych (94 skróty), szeroki wybór portów komunikacyjnych (w tym Ethernet), 2 czytelne wyświetlacze oraz wydajny mechanizm drukujący (na rolki o długości 80 metrów). A na tym nie koniec. Elzab Delta Max E występuje bowiem w 2 wariantach technologicznych – z bazą towarową o wielkości 40 959 lub 61 439 PLU. Dodatkowo, kasa oferuje zdefiniowanie 99 grup produktowych, pozwala na wszechstronne zarządzanie profilami kasjerów oraz umożliwia obsługę systemu lojalnościowego. Innymi słowy, Delta Max E to propozycja dla najbardziej wymagających działalności gospodarczych.

One thought on “Od najmniejszych do największych – kasy fiskalne Elzab

  • 14 października, 2017 at 7:09 pm
    Permalink

    Ja jestem bardzo zadowolony z mojego modelu Delta Max E. Ciekaw jestem, jak dużo jest użytkowników tego urządzenia 🙂 ktoś jeszcze tutaj? 😛

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *