Tanie kasy fiskalne od firmy Farex

Część przedsiębiorców, szukających urządzenia fiskalnego, na pewno, choćby w niewielkim stopniu, sugeruje się przy takim wyborze ceną. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż rozpoczęcie rejestracji obrotu przy użyciu kasy lub drukarki wiąże się z pewnymi kosztami. W wielu przypadkach nie warto się kierować jedynie ceną, ale na polskim rynku można znaleźć urządzenia, które są nie tylko tanie, ale także funkcjonalne i proste w obsłudze. Taką opinią cieszą się kasy fiskalne Farex.

Z funkcjonalną klawiaturą

Zaletą urządzeń marki Farex jest obecność funkcjonalna klawiatury. Umożliwia ona zarówno proste, jak i szybkie prowadzenie handlu. Jest tak dzięki przyciskom funkcyjnym, które pozwalają użytkownikowi na zdefiniowanie błyskawicznej sprzedaży wybranych produktów lub usług. Co więcej, klawisze te można również wykorzystać do szybkiego wykonywania innych czynności, chociażby do wydruku dobowych raportów fiskalnych.

Wydruk NIP-u klienta na paragonie

Wydruk NIP-u klienta to bardzo przydatna funkcja. Do niedawna była ona dostępna w droższych modelach, ale obecnie korzystanie z niej umożliwiają także tańsze urządzenia. Warto przypomnieć, że przedsiębiorca powinien wydrukować paragon z NIP-em klienta, jeśli wykorzystywana przez niego kasa na to pozwala, a sam nabywca o to poprosi. Dzięki tej funkcjonalności, urządzenia rejestrujące marki Farex (konkretnie 2 modele – Perła E i Szafir E) zapewniają kompleksowe prowadzenie handlu.

Cena

Warto jeszcze wspomnieć o konkretnym wydatku, a więc o tym, ile taka kasa kosztuje. Niemal wszystkie modele zamykają się w granicy 1 000 złotych, choć trzeba przyznać, że ceny wielu z nich są znacznie niższe i oscylują w granicach 700 złotych. Na rynku trudno znaleźć kasy o podobnych parametrach, które byłyby tak tanie.

Jeżeli dodamy do tego, że przy zakupie pierwszego urządzenia fiskalnego przedsiębiorcy przysługuje ulga wynosząca nawet do 90% wydanej kwoty (nie więcej jednak niż 700 złotych), okaże się, że koszt rozpoczęcia rejestracji obrotu może być naprawdę niewielki.

Jakie urządzenia znajdziemy w ofercie Farex?

Farex Bursztynhttp://www.farex-bursztyn.pl/

Farex Perła i Farex Perła Ehttp://www.farex-perla.pl/

i inne…

One thought on “Tanie kasy fiskalne od firmy Farex

  • 30 sierpnia, 2015 at 2:10 pm
    Permalink

    Moim zdaniem warto, bo firma godna polecenia i mają wielu klientów zadowolonych

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *