Modułowa kasa fiskalna Posnet Ergo – podąża za Twoimi decyzjami

Gdybyśmy mieli powiedzieć, co jest dla nas ważne w wybranej kasie fiskalnej, wymienilibyśmy zapewne kilka aspektów: wysokość parametrów, oferowane funkcje, wytrzymałość i wydajność, prostota obsługi, a nawet wygląd. Ale zapewne najbardziej zależy nam, aby to urządzenie było – po prostu – maksymalnie zgodne z naszymi potrzebami. I żeby takie pozostało również na dalszych etapach prowadzonej działalności.

Ten ogólny, prosto sformułowany sąd jest do tego stopnia oczywisty, że zwyczajnie się go nie wypowiada. To przecież jasne, że chcielibyśmy mieć urządzenie rejestrujące, które wciąż będzie sprzyjać naszym oczekiwaniom. Pytanie tylko…czy to możliwe? Czy umiemy przewidzieć nasze przyszłe wymagania? W końcu, dotychczasowe technologie sprzedaży – choć różnorodne i odpowiadające na specyfikę odmiennych branż i firm – umożliwiały wybór najwłaściwszych rozwiązań jedynie w momencie zakupu danego modelu. Ale sytuację tę zmieniła nowa kasa fiskalna marki Posnet.

Uniwersalne rozwiązania – uniwersalne korzyści

Model Ergo już w swej bazowej postaci spełnia oczekiwania różnych przedsiębiorstw i w dodatku – nie przeszkadza w zmianach profilu firmy. Dlaczego? Kasa fiskalna marki Posnet jest lekka i nieduża, dzięki czemu znakomicie nadaje się zarówno do pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Dobrze leży w dłoniach, nie sprawia trudności podczas transportu, a także z równym powodzeniem odnajduje się na stanowisku sprzedaży o ograniczonej przestrzeni. Co więcej, została wyposażona w opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów, prosty w obsłudze mechanizm drukujący oraz wydajny akumulator. Dodać należy, że trwała konstrukcja Ergo wykazuje odporność na wstrząsy i wnikanie pyłu lub wilgoci, jak również charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim designem. W rezultacie – kasa ta sprawdza się w miejscach o trudniejszych warunkach pracy (warsztaty samochodowe, punkty gastronomiczne), a także w przestrzeniach biur kancelarii prawniczych, gabinetów lekarskich czy salonów kosmetycznych.

Wygodne i skuteczne rozwiązanie po raz trzeci!

Mowa konkretnie o niedużej szalce ważącej. Akcesorium to miało swoją premierę wraz z wejściem na rynek fiskalny innowacyjnego modelu Posnet Revo, ale zostało również zintegrowane z Posnet Neo XL EJ. Do grona urządzeń współpracujących z szalką także kasa Ergo. Na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania? Funkcje niewielkiego akcesorium (takie jak tarowanie czy zerowanie) wywoływane są przy użyciu klawiatury urządzenia fiskalnego. Ponadto, wyniki pomiaru masy umieszczonych na szalce produktów błyskawicznie pojawiają się na wyświetlaczach Ergo. W związku z czym, zarówno przedsiębiorca, jak i nabywca zyskują łatwy dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu ważenia. Ponadto, współpracujące ze sobą urządzenia nie zajmują dużo miejsca na stanowisku sprzedaży, za to w znacznym stopniu upraszczają i usprawniają przebieg całej transakcji.

Wybierz najwłaściwsze rozwiązania. Teraz…albo kiedyś

Opisane wyżej cechy świadczą o atrakcyjności i nowoczesności kasy marki Posnet – ale nie decydują jeszcze o jej oryginalności. Ta zaś polega na szerokiej swobodzie użytkownika w zakresie doboru istotnych dla niego opcji. Podczas zakupu Ergo, przedsiębiorca może wybrać jeden z 3 wariantów wielkości bazy towarowej: 4000, 6000 lub 8000 PLU. Co więcej, ma szansę również rozszerzyć podstawowe rozwiązania komunikacyjne (port USB, obsługa szuflady na pieniądze) o dodatkowe interfejsy – także do połączeń bezprzewodowych: moduł I (USB, 2 x RS-232), moduł II (USB, RS-232, Wi-Fi, Bluetooth), moduł III (USB, RS-232, modem 3G). I to jeszcze nie wszystko. Decyzje, które podejmie podatnik w momencie nabycia urządzenia fiskalnego, nie muszą być ostateczne. Jeśli dopiero po pewnym czasie, na dalszych etapach działalności, uzna wcześniejsze rozwiązania za niewystarczające, będzie mógł w każdej chwili doposażyć swoją kasę w dodatkową liczbę pozycji towarowych oraz opcje połączeń.

Funkcjonujące na rynku fiskalnym technologie sprzedaży często pozwalały na określenie konkretnych parametrów bądź wybór danych rozwiązań. Niemniej, wszystko sprowadzało się do jednorazowych ustaleń, urządzenie ma służyć przez kolejne lata prowadzenia biznesu. Ergo w dużej mierze zwalnia nas od konieczności podjęcia wiążących decyzji, mających trafić także w przyszłe, niesprecyzowane potrzeby firmy. Kasa marki Posnet jest w stanie rozwijać się wraz z oczekiwaniami przedsiębiorcy i zmianami następującymi w jego działalności.

Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o podobnych rozwiązaniach w technologiach sprzedaży. Podzielcie się spostrzeżeniami w komentarzach, a jeśli chcecie poznać szczegóły dotyczące modelu Ergo oraz innych urządzeń fiskalnych Posnet, możecie je znaleźć na tej stronie.

2 thoughts on “Modułowa kasa fiskalna Posnet Ergo – podąża za Twoimi decyzjami

 • 25 maja, 2016 at 11:08 am
  Permalink

  raczej nie bede potrzebowal dodatkowych interfejsow, a plu…no moze…ale najbardziej odpowiada mi w ergo chyba ze jest taka mala a jednoczesnie wytrzymala i ze wspolpracuje z szalka wazaca, to dosc korzystny model dla wielu osob

  Reply
 • 27 maja, 2016 at 6:27 pm
  Permalink

  jestem ciekaw, ilu przedsiębiorców, którzy zakupią tę kasę fiskalną, skorzysta z możliwości doposażenia urządzenia…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policz i wpisz: *